Beauty & Visage

Modeláž nehtů

Rezervace online

Neodmyslitelným znakem elegance jsou upravené nehty. Ruce jsou bezesporu součástí nonverbálního projevu komunikace, jak v zaměstnání, tak i v běžném životě se stávají vizitkou každého z nás.

Modeláž nehtů: Je mnoho možností, jak svým rukám dopřát komfort a péči jakou si zaslouží např. různé druhy manikúry, relaxační masáže, masku či peeling a podobně.

Fenoménem poslední doby se stala nejen běžná péče o nehty, tak jak ji známe, ale zejména zvýraznění a úprava formou prodlužování nehtů, lakování a zdobení.

„GEL LAK“ a „SHELLAC“ vydrží 2-4 týdny bez oškrábání a odlupování. Také velmi vhodný pro ty, kteří nechtějí gelovou modeláž, ale touží po krásných a výrazných nehtech. Tato metoda se odstraňuje přípravkem na bázi acetonu.

V zimě své nehty můžete obdařit například příjemným PARAFÍNOVÝM ZÁBALEM.

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL

Parafínový zábal na ruce intenzivně regeneruje namáhanou pokožku rukou.

Při aplikaci zábalu dochází k významnému kosmetickému efektu, kterého dosahujeme zvýšeným prokrvením pokožky - v důsledku jejího prohřátí, za současného zajištění neprodyšnosti po dobu aplikace zábalu. Prokrvení kůže urychluje látkovou výměnu a tím dochází k účinnému vstřebávání speciálního kolagenového a vitamínového přípravku, který je na ruce nanesen těsně před aplikací samotného zábalu. Tyto dva faktory výrazně přispívají k účinné regeneraci pokožky rukou. 

Působením teplého parafínového zábalu se zvyšuje tonus kůže, prokrvení kůže a zrychluje se látková výměna v pokožce. Pokožka je po aplikaci měkká, vláčná a vypnutá.

Aplikaci zábalu lze také samozřejmě provádět samostatně - nezávisle na jiných službách našeho studia.

Novinkou v péči o ruce je i léčba poškozených nehtů systémem IBX. Jedná se o revoluční metodu ošetření, zpevnění a výživu nehtů na rukou a nohou zevnitř nehtu.