Beauty & Visage

Kosmetika

Jsme studio úzce spolupracující s francouzskou značkou kosmetiky Oligodermie. Snažíme se mít přehled o aktuálních trendech a metodách v oboru péče o pleť a zároveň mít maximální možné množství dostupných informací pro řešenou problematiku, abychom byli schopni uspokojit Vaše potřeby v oblasti kosmetické péče.

Oligodermie působí ve světě kosmetiky více než 40 let a byla založena světově uznávaným lékařem a zakladatelem estetické chirurgie J.J. Legrandem. Zároveň otevřel v Paříži i vůbec první kliniku estetické chirurgie na světě. Ve spolupráci se zástupci vedení firmy pro Čr a Sr nám byl po absolvování všech dostupných kurzů a školení udělen mezinárodní certifikát členů klubu profesionálů (Le Club des Professionel).

Dále spolupracujeme i s firmou Syncare, která figuruje na trhu už řadu let. Zakladatelem firmy je MUDr. Petr Svoboda a je také prvním českým producentem dermokosmetiky, která z 95 % neobsahuje parfemace, tzn. většina přípravků této značky je vhodná i pro ty nejcitlivější z klientů. Díky obsáhlým školením spolupracujících dermatologů se nám dostává vzdělání na špičkové úrovni a jsme tedy schopni poskytnout každému z klientů nejlepší možné výsledky bez použití skalpelu.

Vždy říkáme: „Individuální přístup je základem spokojenosti.“

V případě zájmu o bližší informace k certifikacím navštivte stránky na nasledujícím odkazu: www.LSvisage.cz

Děkujeme za Váš zájem a budeme se těšit brzy na viděnou.